Aby wyświetlić tę stronę, musisz zainstalować Flash Player 9+.!

Pobierz Adobe Flash Player

Joomla gallery by joomlashine.com

HomeOgłoszeniaII Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne, 21 lutego 2016 r.

II Niedziela Wielkiego Postu – ogłoszenia parafialne, 21 lutego 2016 r.

  1. W poniedziałek święto Katedry św. Piotra w modlitwie będziemy pamiętali o ojcu świętym Franciszku.
  2. Nabożeństwa wielkopostne w naszej parafii: Droga Krzyżowa w czwartek dla dzieci, w piątek dla dorosłych, w niedzielę Gorzkie Żale.
  3. Przy wyjściu z kościoła ministranci zbierają karteczki z nazwiskami kandydatów do Rady Parafialnej. Karteczki i przybory do pisania znajdują się na stoliku przy głównym wyjściu z kościoła. Każdy z dorosłych parafian może napisać jedno lub dwa nazwiska osoby, która według jego rozeznania mogłaby owocnie posługiwać w radzie. Rada Parafialna ma pomagać proboszczowi w spełnianiu posługi duszpasterskiej.Dziękujemy zapodanie propozycji.
  4. W dniach od 4 do 6 marca w Jarosławiu w parafii Królowej Polski organizowane są rekolekcje dla małżonków „Komunikacja w małżeństwie i rodzinie”. Zajęcia prowadzone są przez księdza i małżonków. Rekolekcje pomagają poprawić umiejętność zrozumienia wzajemnego małżonków i kontakt z dziećmi. Na program składają się konferencje, spotkania w grupach, dzielenie się życiowym doświadczeniem. Warto wziąć udział. Zapisy w zakrystii lub u pani Anny Mazur.
  5. Podziękowanie za ofiary złożone 2 lutego przesłały siostry Karmelitanki z Przemyśla: „Serdecznie dziękujemy za złożoną ofiarę z okazji Dnia Życia Konsekrowanego. Modlitwą ogarniamy wszystkie intencje parafii, niech przeżywany obecnie Jubileusz Miłosierdzia będzie czasem doświadczenia bezmiaru Bożej łaskawości dla nas i całego świata. Matka Urszula z Siostrami.”
  6. Zapowiedzi przedślubne. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: nasz parafianin Dawid Jarosz, syn Jerzego i Alicji, kawaler, z Joanną Barańską, córką Tadeusza i Danuty, z parafii Hoczew koło Leska; zapowiedź pierwsza, kto wie o przeszkodach zachodzących między tymi osobami powinien powiadomić urząd parafialny.
  7. Ofiary na kwiaty do Bożego Grobu złożyły róża rodzinna św. Stanisława Kostki oraz róża pani Alicji Serwańskiej. Bóg zapłać za ofiarę.
  8. Dziś po Mszy św. zbiórka do puszek na misje.
  9. Dziękujemy za posprzątanie kościoła w dniu wczorajszym, w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ul. Sportowej.
 
Początek strony