HomeOgłoszeniaII Niedziela po Bożym Narodzeniu – ogłoszenia parafialne, 3 stycznia 2015 r.

II Niedziela po Bożym Narodzeniu – ogłoszenia parafialne, 3 stycznia 2015 r.

1. Dziś pierwsza niedziela miesiąca, zmiana tajemnic różańcowych, dziś modlimy się za nasze Seminarium Duchowne i wspieramy je materialnie.
  2. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W poniedziałek odwiedzimy Pruchnik Górny: Poprzeczka oraz od Poprzeczki w stronę kościoła po obu stronach. We wtorek dalsza cześć ulicy św. Floriana oraz cześć od Kramarzówki w kierunku remizy. Odwiedzamy Parafian od godziny 15.00 do 21.00.
  3. We środę Uroczystość Objawiania Pańskiego, jest to święto w które katolika obowiązuje uczestnictwo we Mszy św. i powstrzymanie się od prac niekoniecznych. W tym dniu pamiętamy w modlitwie o misjach, na ten cel przeznaczona jest taca mszalna. W Jarosławiu – Orszak Trzech Króli zapraszamy do udziału.
  4. W pierwszy czwartek Msze św. w Hawłowicach i Pruchniku Górnym o godzinie 7.30 rano. W kościele parafialnym, jak codzień,czyli o godzinie 6.30 i 17.00.
  5. W piątek odwiedzimy chorych w Pruchniku i Hawłowicach od godziny 8.00 w Pruchniku Górnym od godziny 10.00.
  6. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego, taca przeznaczona jest na cele parafialne, dziękujemy za ofiarność.
  7. Dziękujemy za sprzątanie kościoła w sobotę. Za tydzień do sprzątania prosimy mieszkańców Rynku numery od 16 do 26.