Aby wyświetlić tę stronę, musisz zainstalować Flash Player 9+.!

Pobierz Adobe Flash Player

Joomla gallery by joomlashine.com

HomeOgłoszeniaIII Niedziela Adwentu – ogłoszenia parafialne, 13 grudnia 2015 r.

III Niedziela Adwentu – ogłoszenia parafialne, 13 grudnia 2015 r.

  1. Dziś zmiana tajemnic różańcowych dla róż szkolnych i rodzinnych. Po Mszy św. o godzinie 16.00 Nowenna do NMP Nieustającej Pomocy.
  2. W dniu dzisiejszym po południu młodzież ze szkolnego koła Caritas w naszym gimnazjum zaniesie do domów wigilijne świece dzieła pomocy dzieciom. Jak w poprzednim roku przygotowaliśmy kalendarz parafialny na zbliżający się rok Pański 2016. Kalendarze rozprowadza nasza młodzież pod kościołem. Dochód z parafialnych kalendarzy przeznaczony jest na wakacyjne oazy dla dzieci i młodzieży.
  3. Spowiedź świąteczna w naszej parafii jest zaplanowana na poniedziałek 21 grudnia. Szczegóły podamy w następną niedzielę.
  4. Zapowiedzi. Sakramentalny związek małżeński mają zamiar zawrzeć: Grzegorz Krzysztof LANGENFELD, z parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Nowy Sączu z naszą parafianką Joanną Marią KAPUŚCIŃSKĄ zapowiedź pierwsza. Kto wie o przeszkodach między tymi osobami ma obowiązek powiadomić urząd parafialny.
  5. Dzisiejsza taca przeznczona jest na inwestycje parafialne, serdeczne „Bóg zapłać” za Waszą ofiarność.
  6. Do sprzątania kościoła w najbliższą sobotę prosimy mieszkańców ulic Kościuszki i Jana Pawła.
 
Początek strony